Dutch Dutch English English French French German German Hindi Hindi Italian Italian Japanese Japanese Spanish Spanish Turkish Turkish

Image Alt

Offroad

Bir seyahat endurosu grubunda motosiklete sahipsiniz. (BMW R1200GS, GS ADV, 700GS, 800GS, Yamaha Super Tenere, KTM 990, 1050, 1190, 1290, Triumph Explorer, Aprilia Caponord vb.)

Sürüş tecrübenizin çoğu şehir içi kullanım ve uzun mesafe seyahatlerinden ibaret.

200kg.dan daha ağır olan, yerden yüksek, sürüş mekaniği diğer motosikletlere göre farklı olan motosikletinize daha hakim olup, onu altınızda ufaltmak, bir scooter sürermiş gibi rahat etmek istiyorsunuz.

Ama en önemlisi, gezip dolaştığınız yerlerde asfalt bittiği noktada U dönüşü yapmak yerine, toprağa dalmak ve güven içinde keşfe devam etmek istiyorsunuz.

Eğer amacınız bu ise, büyük endurolarla off road eğitimimiz tam size yönelik bir yaklaşım olacaktır.

Ayrıca, kişiye özel off-road eğitim programı da mevcuttur. Diğer eğitim kurumlarından farklı olarak, yukarıda açıklamış olduğumuz arazi sürüş eğitimlerini Burak Ercan ile birebir yapabilirsiniz. Bir tam gün süren bu eğitimin avantajı, eğitmenin sizi gözlemleyip, size özel bir program hazırlayacak olmasıdır. Güçlü ve zayıf yanlarınız göz önünde bulundurularak, bir terzi gibi sizin yeteneklerinize özel bir müfredat tasarlanacaktır. Çalışma birebir ve tam gün olacağı için, günün sonunda hem çok yorgun hem de çok keyifli olacağınıza inanıyoruz.

Son olarak, Motokoçluk programı altında, Burak Ercan ile birebir ve uzun süreli programlar tasarlayabilirsiniz.

Bizi arayın +90 533 268 95 13 size en uygun programı birlikte hazırlayalım

Eğitimler (BMW Motorrad Uluslarası Off Road eğitmen sertifikasına sahip Burak Ercan tarafından yapılmaktadır)

 

Trax Ridin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit sed.

Sosyal Medya