Dutch Dutch English English French French German German Hindi Hindi Italian Italian Japanese Japanese Spanish Spanish Turkish Turkish

Image Alt

OnRoad

Birebir yol sürüş gözlem eğitimi ve ileri seviye sürüş eğitimi, BMW Motorrad Uluslarası On Road eğitmen sertifikasına sahip, Amerikan Otoyol Polis teşkilatı ve Japon Motosikletli Polis teşkilatı ile çalışmalar yapmış Burak Ercan tarafından yapılmaktadır

Uzun zamandan beri sürüş yapıyor olabilirsiniz. Motosikletinizin üzerinde rahat olduğunuzu düşünüyor olabilirsiniz. İstediğiniz heryere seyahat ediyor olabilirsiniz. Ancak, her sürüşünüzde, her viraj alışınızda, her hızlanışınızda bazı şeylerin olması gerektiği gibi olmadığını veya karın bölgenizde kelebeklerin uçuştuğunu hissediyorsunuz. Adını koyamadığınız bir tedirginlik sizi rahatsız ediyor olabilir veya grup sürüşlerinde diğer sürücülerin virajlara ne kadar hakim ve rahat bir şekilde girdiklerini gözlemlediğinizde ben niye böyle yapamıyorum diye kendinizi sorguluyor olabilirsiniz. Eğer buna benzer durumlar sizi ve sürüşünüzü etkiliyorsa yalnız değilsiniz. Birçok motosiklet sürücüsü profesyonel ve kaliteli eğitim almadan yollara çıkar. Yaşadıkları tecrübeler ve yönlendirmelerle kendi sürüş stillerini oluştururlar. Kendi konfor zonlarında sürdükleri sürece bu durum onları hiç rahatsız etmez. Ta ki başka sürücülerle bir arada seyahat edip başkalarının tekniklerini gözlemleyecek fırsatı bulana kadar.

İşte bu noktada Burak Ercan ve Trax Riding devreye giriyor. Hangi programı seçerseniz seçin, sizinle yapacağımız birebir sürüşlerde sizleri gözlemleyecek, yönlendirecek, yanlış teknikleri düzeltecek ve ileri seviyelere doğru beraber ilerleyeceğiz. Burak Ercan bir terzi titizliğiyle size özel bir yaklaşım ve sürüş geliştirme programı oluşturacaktır.

1-Tam Gün Birebir Sürüş Gözlem veya İleri Seviye Sürüş Eğitimi: Sabahtan akşama kadar süren, oldukça tempolu ve dolu dolu geçen bir programdır. Belirtilen noktada Burak Ercan ile buluştuktan sonra yola çıkmadan kağıt üzerinde kısa bir teorik bilgilendirme yapılmaktadır. Kasklara intercom düzeni yerleştirdikten sonra yola çıkılmakta ve günboyu uzun-virajlı parkurlarda bolca kilometre katedilmektedir. Eğitmen sizi gözlemlerken intercom vasıtasıyla anlık yönlendirmelerde bulunacaktır. Aralarda verilen molalarda ise o ana kadar yapılan sürüşün özeti masaya yatırılıp kağıt üzerinde bilgilerle sürüş teknikleri desteklenmektedir.

2- Bir Gece İki Tam Gün Birebir Sürüş Gözlem veya İleri Seviye Sürüş Eğitimi: Yukarıdaki program ile birebir aynı ancak gezi tadında ve daha uzun soluklu bir yaklaşımdır. Yurtiçi, Yunanistan veya Bulgaristan’da gerçekleştirilen bu 2 günlük eğitimde daha çok kilometre, daha çok viraj ve daha çok pratik yapma fırsatı bulacaksınız. Akşam olup sürüş bittiğinde, otele yerleştikten sonra etrafı gezip keşfetmek, farklı kültürleri tatmak, güzel yemekler yemek ise bu seyahatin bonusu olacaktır.

Daha uzun süreli ve konaklamalı eğitim veya gezi programları için lütfen, Motokoçluk (Motocoaching) bölümüne bakınız.

Bizi arayın +90 533 268 95 13 size en uygun programı birlikte hazırlayalım

Eğitimler (BMW Motorrad Uluslarası Off Road eğitmen sertifikasına sahip Burak Ercan tarafından yapılmaktadır)

 

Trax Ridin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit sed.

Sosyal Medya