Dutch Dutch English English French French German German Hindi Hindi Italian Italian Japanese Japanese Spanish Spanish Turkish Turkish

Image Alt

MOTOKOÇLUK HİZMETLERİ (MOTOCOACHING)

Motosiklet dünyasına yeni adım atmış olabilirsiniz. Uzun yıllardan beri motosiklet sürüyor olabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için birçok eğitim programına katılmış olabilirsiniz. Bunlardan hangisi olursa olsun, hayatınızın içinde motosiklet varsa ve bu sonsuz gelişim alanında güvenli ve kişiye özel ilerlemek istiyorsanız Burak Ercan’la Motokoçluk (Motocoaching) hizmetleri size uygun olabilir.

Motokoçluk sadece motosiklet eğitimi, sürüş geliştirme veya geziden ibaret değildir. Aynı bir yaşam koçu gibi hayatınızın motosiklet barındıran her boyutunda sizi geliştirmeye, eğitmeye, doğruya yönlendirmeye, eğlendirmeye ve motosiklet felsefesinden maksimum faydalanmaya yönlendiren bir programdır.

Sizin karar vereceğiniz bir zaman diliminde, Burak Ercan Motokoç’unuz olarak size teorik bilgilendirmelerden sürüş tekniklerine, size özel eğitimlerden birebir seyahatlere kadar hayatınızın motosiklet barındıran kesidini oluşturacak, yapılandıracak ve sizi titizlikle geliştirecektir.

 

Bizi arayın +90 533 268 95 13 size en uygun programı birlikte hazırlayalım

 

 

Trax Ridin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit sed.

Sosyal Medya